Meist

Meist

KAIE ARGE

Partner ja pearaamatupidaja

info@sisi.ee

Kaie on lõpetanud 2008 aastal Tallinna Tehnikaülikooli, ettevõtlus ja ärijuhtimise teaduskonna. 2003 – 2006 aasta töötas telekommunikatsiooni ettevõttes, kus tema töökohustusteks oli projektijuhtimine ja toodete omahinna arvestus. 2005-2008 aasta liikus edasi finantsmaailma mööblitootmis ettevõttes. Tema vastutusvaldkonda kuulus raamatupidamine kuni finantsarvestuseni välja. Alates 2008 aastast kuni tänaseni osutab Kaie raamatupidamise –  ja finantsjuhtimise teenust erinevate valdkondadega ettevõtetele nagu näiteks  ehitus, kaubandus, tootmis, kinnisvara, reklaami, transpordi, infotehnoloogia, korteriühistud jne.   

 

raamatpdamine
 

LY OTSASOO

Partner ja tegevjuht

ly@sisi.ee

Ly on lõpetanud 2009 aastal Tallinna Tehnikaülikooli, majandusarvestuse erialal. 2004 – 2006 aasta töötas raamatupidamise ettevõttes, kus tema töökohustusteks oli raamatupidamiseteenuse pakkumine erinevatele ettevõtetele. 2006-2011 aastal liikus ta edasi Eesti ühe suurema raamatupidamisebüroo raamatupidamise valdkonnajuhiks ja hiljem tegevjuhiks. Tegevjuhi kogemus on andnud temale hindamatud kogemused nii bürootöö juhtimises kui klientide ja töötajate murede lahendamisel ning ennetamisel. 

Raamatupidamine

KAJA KÄÄR

Pearaamatupidaja

kaja@sisi.ee

Kaja on meie meeskonna kogenud raamatupidaja alates 2016 aastast. Ta liitus meiega pärast mitmeaastast töökogemust raamatupidamisbüroos, kus ta oli aastatel 2005 – 2016 büroojuht ning juhatuse assistent. 

Alates 2016. aastast ühines  Kaja meiega  raamatupidaja assistendina, tuues meeskonda oma professionaalsuse ja pühendumuse. Ta on pidevalt täiendanud enda teadmisi, läbides 2017 – 2018 Tallinna Tehnikaülikooli aastase pearaamatupidaja – finantsisti koolituse.

Alates 2023. aasta sügisest omab Kaja Eesti Raamatupidajate Kogu (ERK) poolt väljastatud 5 raamatupidaja kutsekvalifikatsiooni.

Kaja on mitte ainult meie meeskonna liige, vaid ka lahutamatu osa meie ettevõtte edust, tuues kaasa kogemused, professionaalsuse ja pühendumuse, mis muudavad ta hindamatuks partneriks meie klientidele.

raamatupidaja Kaja Käär

KAIRIT KUTSAR

Pearaamatupidaja

kairit@sisi.ee

Kairit on meie meeskonna pearaamatupidaja alates 2018 aastast. Ta omab ulatuslikku kogemust raamatupidamises, alustades oma karjääri 2003 aastal raamatupidaja ja projektijuhina ning seejärel täites aastatel 2013-2017 pearaamatupidaja ja riigihangete koordinaatori rolli. 

Kairit on lõpetanud 2011 aastal Eesti-Ameerika Äriakadeemia rahvusvahelise turismi erialal ning täiendanud oma teadmisi aastatel 2013 – 2014 Tallinna Tehnikakõrgkooli aastase pearaamatupidaja – finantsisti koolitusel.

Alates 2023. aasta kevadest omab Kairit Eesti Raamatupidajate Kogu (ERK) poolt väljastatud 5 raamatupidaja kutsekvalifikatsiooni, tõendades tema kõrget pädevust raamatupidamises. Tema professionaalne panus ja pikaajaline kogemus muudavad ta usaldusväärseks partneriks, pakkudes kvaliteetset raamatupidamist mitmetele erinevatele  tegevusvaldkondadega ettevõtetele.

KAIRIT

KARIN BUSTRÖM

Pearaamatupidaja – finantsist

karin@sisi.ee

Karin liitus meie meeskonnaga 2023 aasta sügisest, tuues endaga kaasa laialdased kogemused ja ekspertiisi, mis rikastavad meie raamatupidamisprotsesse. Karin on õppinud Eesti Maaülikoolis, kus ta omandas bakalaurusekraadi maamajanduslikus ettevõtluses ja finantsjuhtimises. Lisaks on tal bakalaurusekraad personalijuhtimises Mainori Kõrgkoolis. Ta on läbinud kutsehariduse Pärnumaa Kutseharisuskeskuses ja lõpetanud Gümnaasiumi hõbemedaliga.

Tema tugev oskusteave turismi, hotellinduse ja iluteenuste valdkonnas tagab klientidele täpse ja professionaalse raamatupidamisteenuse. Karini mitmekülgne taust aitab kaasa sujuvale eelarve koostamisele, finantsanalüüsidele ning tagab klientidele usaldusväärse partneri nende äritegevuse edukaks jätkamiseks. Tema panus kindlustab, et meie kliendid saavad nautida efektiivset ja täpset raamatupidamisteenust, mis toetab nende äri kasvu.

Alates 2024. aasta kevadest omab Karin Eesti Raamatupidajate Kogu (ERK) poolt väljastatud 6 raamatupidaja kutsekvalifikatsiooni, tõendades tema kõrget pädevust raamatupidamises.

raamatupidaja Karin

HELENA VEERSALU

Pearaamatupidaja

helena@sisi.ee

Helena liitus meie meeskonnaga alates 2023. aastast, tuues kaasa mitmekülgse kogemuse ja põhjalikud teadmised raamatupidamise valdkonnast. Ta on lõpetanud Tallinna Majanduskooli 2003 aastal raamatupidamise erialal ning on pidevalt täiendanud end erinevatel erialastel koolitustel.Enne meiega liitumist töötas Helena aastatel 2005 – 2018 suures Puuviljakeskuse kontsernis, kus ta täitis pearaamatupidaja rolli. Tema vastutusvaldkond hõlmas raamatupidamisest finantsarvestuseni. Alates 2008 aastast kuni tänaseni on Helena pakkunud raamatupidamise ja finantsjuhtimise teenuseid erinevatele valdkondadele, sh nii Eesti kui rahvusvahelise logistika, hulgi – ja jaekaubanduse, palga ja personaliarvestuse jne.Alates 2023 aastast omab Helena Eesti Raamatupidajate Kogu (ERK) poolt väljastatud 5 raamatupidaja kutsekvalifikatsiooni, mis näitab tema kõrget pädevust ja pühendumust professionaalsel tasemel raamatupidamisteenuse pakkumisel. Tema kogemused ja teadmised on väärtuslik ressurss meie meeskonnale ning kindlustavad, et meie kliendid saavad nautida kvaliteetset ja usaldusväärset raamatupidamisteenust.

GETRIN VAARMANN

Raamatupidaja assistent

getrin@sisi.ee

Getrin liitus meie ettevõttega 2023. aasta sügisest. Tal on põhjalik taust raamatupidamises, olles värskelt läbinud nii algajate kui ka edasijõudnute kursused. Oma teadmiste kinnistamiseks ja arendamiseks otsustaski Getrin liituda meie meeskonnaga, tuues endaga kaasa värske ja entusiastliku lähenemise töösse..

Getrin on kohusetundlik, täpne, siiras ja positiivne. Ta hindab korrektsust ja naudib töötamist arvutiga. Getrini sihikindlus ja tähelepanelikkus detailide suhtes teevad temast hindamatu abi meie raamatupidamismeeskonda.

raamatupidaja assistent

KAIRI BLOK

Personali – ja palgaarvestaja

kairi.blok@sisi.ee

Kairi on kogenud personali – ja palgaarvestaja, kelle karjäär algas 2001. aastal raamatupidajana. Alates 2007. aastast on ta tegelenud palga- ja personaliarvestusega, sealhulgas töölepingute sõlmimise, maksuarvestuse ja töötajate nõustamisega. Tema suurim saavutus on Persona V3 tarkvarale ülemineku edukas juhtimine. Alates 2021. aastast töötas Kairi logistika kui ka lennundusega seotud ettevõttes, vastutades seal 450 töötaja palgaarvestuse ja maksuarvestuse eest. Kairi hindab ausat ja usalduslikku töösuhet ning teeb oma tööd suurima kirega.

Liitudes SiSi Finantsi tiimiga tõi Kairi endaga kaasa laialdased teadmised ja kompententsi, mis on oluline panus meie tiimi tugevusse ning klientide rahulolusse. Kairi on õppinud Tallinna Majanduskoolis, kus  omandas raamatupidamishariduse ja täiendab ennast pidevalt erialalistelt. 

palgaarvestus